Labas, mano vardas Aistė!

Šis blog'as yra mano asmeninė erdvė, kur aš galiu pasidalinti savo kelionių paslaptimis ir pamąstymais. 

Kaunas - mano miestas, bet studijoms pasirinkau Angliją, kur tapau tikra istorike. Po studijų sekė daug nežinios ir neapsisprendimo, bet galiausiai priėmiau iššūkį keliauti. 

Aš mėgstu daug skaityti ir būti pasiruošusi įvairioms situacijoms. Nuo pat savo lengvo keliavimo pradžios, viską planuodavau pati. Šeima ir draugai galėdavo atsipūsti, nes Aistė žino kur judam toliau. Per keletą metų sukaupiau gan nemažą kiekį informacijos apie keliones, kuria dalinuosi su visais - kurie klausia...

Rašau čia, kad galėčiau pasidalinti savo patirtimis ilgalaikėje kelionėje su artimaisiais. Taip pat tikiuosi padėti kitiems svajokliams, kaip aš, rasti kelią į pasaulio grožį. Noriu užtikrinti, kad nors pasaulis didelis - bet ne baisus!

 

Kiekvienas keliautojas turi galimybę pūsti burbulus. Jo patirtys ir išgyvenimai vyksta toli nuo skaitovo. Bet mano rašliavos grindžiamos nuoširdumu. Todėl Aistė Maps the World yra mano projektas, suteikiantis prieigą prie tikrų kelionių, papasakotų per paprastos merginos akis. 

Nepamirškite čia apsilankyti dažniau, kiekvieną kartą randant kažko naujo ir įdomaus!

 

 

Jei turite klausymų rašykite:

aistemapstheworld@gmail.com