Ieškoti

vietovių dvikova: cameron highlands prieš taman negara

Atnaujinta: 2019 m. spalio 7 d.

Keliautojų kiekiai Malaizijoje yra nepalyginamai mažesni, nei kaimyninėse Tailande ar Indonezijoje. Bet yra kelios vietos tikrai mylimos turistų ir backpacker'ių.


Taman Negara nacionalinis parkas

Besiruošdama savo kelionei į Malaiziją, pastebėjau pasikartojančias rekomendacijas. Dauguma keliautojų savo sąrašuose turi šias vietas:


- Kuala Lumpūras

- Melacca

- Penang‘as su George Town

- Cameron Highlands


Tik keli puslapiai minėjo Taman Negara nacionalinį parką. Gal dėl to, kad ten truputį sunkiau nusigauti, o gal dėl to, kad pagrindinės atrakcijos yra miškas ir upė.


Cameron Highlands

Įdomu, kad tiek daugbackpacker‘ių važiuoja į Cameron Highlands, bet tik mažuma užsuka į Taman Negara, nors abi vietos rekomenduojamos dėl gamtos ir pramogų po atviru dangumi.


Mes buvome abiejuose vietose, tad pamaniau, gal būtų įdomu jas palyginti.


CAMERON HIGHLANDS


TAMAN NEGARA


Vizualiai, abi vietos turi tiek daug grožio, bet atmosfera visiškai skirtinga.Visi keliautojai susikuria skirtingus prisiminimus apie aplankytas vietas. Kartais tie prisiminimai blogi, kartais geri, o retkarčiais tiesiog meh.


Jei nuoširdžiai, tai tikėjausi daug daugiau iš Cameron Highlands. Iš tiesų, kalnų keliukai ir gamta buvo nereali. Bet jei turistinės fermos jūsų nedomina, o žmonių kiekiai vargina – rekomenduoju praleisti šį tašką Malaizijoje ir keliauti tiesiai į Taman Negara nacionalinį parką. Džiunglės ten vienos seniausios pasaulyje, aplinka dvelkia gyvybe. O jei norite dar labiau susitapatinti su gamta, vietoj nakvynės namelyje, miegokite palapinėje – kaip darėme mes.Dienomis vaikščiojom po nuostabiai žaliuojantį mišką, pirštu baksnodami kiekvieną pastebėtą driežą, skaitėme knygas, vakarus praleidom prie džiunglių upės, o kiekvieną naktį klausėmės tropinio lietaus.
Nors Taman Negara neprilygsta populiarumu Cameron Highlands, būtent ten aš atradausavovietą Malaizijoje. Būtent ten, aš tikrai dar kartą sugrįžčiau.


Kokia populiari vieta jus nuvylė? O kur dar norėtumėte sugrįžti?

Komentarų: 0